|
Er zijn op dit moment 36 bezoekers. |
|
|
|
|

In het bovenstaande plaatje bevinden zich twee
driehoeken die allebei uit dezelfde figuren bestaan.
In de onderste driehoek zijn de figuren op een andere plaats gezet
en er blijft dan een blokje leeg.
Dit kan toch niet? Het zijn dezelfde figuren met dezelfde grootte
en omtrek en oppervlakte, logisch gezien kan er dus eigenlijk helemaal
geen ruimte overblijven, maar het is toch gebeurt, ra ra hoe kan dit? |

Wij willen graag weten wat jij van de inhoud van deze pagina vindt, zodat wij de inhoud kunnen plaatsen die jullie het best en leukst vinden.
Zitten er bijvoorbeeld fouten in een pagina, is er iets niet goed, moet er iets toegevoegd worden, of is iets juist heel erg leuk? Stuur het in! alle reacties zijn welkom!
|
|
| Reacties van andere bezoekers: |
Naam:Julie
Ik kom er eerlijk gezegd niet uit...:( |
Naam:pollak
oplossing!!
de truck zit het in de oppervlak
de totale oppervlak van de rechthoek is 32.5 blokjes
maar de oppervlak van alle aparte blokjes bij elkaar geregend is 32 blokjes
en daar zit men het verschil.
wij zijn als het ware de som voor zijnde wat achter de coma zit.
het word afgerond 33 blokjes |
Naam:Charlotte
De schuine zijde van de bovenste driehoek is geen rechte lijn maar heeft een lichte V vorm. De gekleurde figuren in beide driekoeken zijn dus niet precies gelijk. |
Naam:Ribbeltje
Wat is een uitwendige & inwendige hoek?
Ik heb wel gezien dat je met de onderste figuurtjes het bovenste 3hoekje wel weer krijgt.
Maar ik snap hem niet :S
X |
Naam:Arie
De rode driehoek lijkt, maar is niet 1,5 maal zo groot al de blauwe. De schuine lijn langs de lange zijden van de driehoeken loopt dus ook niet recht: in tekening 1 iets naar binnen geknikt, in tekening 2 iets naar buiten. Het verschil tussen beide "bollingen" is gelijk aan één vierkantje (qua oppervlakte). |
Naam:Antwoorder
In 1 is de lijn niet helemaal recht maar zit er een MINI boogje naar binnen/
Ik heb dat op tv gehoord xD
Dat zie je misschien niet zo erg.
Misschien hebben ze deze rechter gemaakt.
maar dat was wel het antwoord.
1 is rechter.. |
Naam:Bart
Even nauwkeurig bekijken:
Rode driehoek 3 blokjes vertikaal, en 8 horizontaal. 3/8 = 0,375
Blauwe driehoek 2/5 = 0,4
Grote driehoek = 5/13 = 0,3846..
Als deze drie waardes gelijk zouden zijn, waren de driehoeken gelijkvormig.
Er zit dus een knik in de bovenrand van de grote samengestelde "driehoek", leg er maar een liniaal of een stuk papier langs!
Knik van bovenste driekhoek = hol, eronder = bol.
Verschil in oppervlak door de knik t.o.v. de grote driehoek die we denken te zien, is precies 0,5 blokje, dus de bovenste "driehoek" is 0,5 blokje te klein.
In de onderste grote "driehoek" bolt het halve blokje ook nog eens naar buiten toe, dus dan ontstaat er precies 1 leeg blokje.
Simpel toch? |
Naam:bla
heeft met de graden van de groene en rode driehoeken te maken |
| de rode blokjes zij minderrrr |
Naam:ineke
(begin vanaf figuur 2)als je blauwe mt de rode wisselt kan je niet anders om de gele op de groenen te zetten en da heb je gewone weer(fig 1) |
|
|
|
|
Overzicht van de pagina's van luek.nl:
|

|
|
|
|
Luek.nl een hele leuke website al sinds 2004. Wat begon als een geintje is nu toch echt een grote website aan het worden. Er staan inmiddels duizenden moppen in de database en er worden er dagelijks vele ingestuurd die uiteraard na controle geplaatst worden. Er zijn in de jaren heel wat subpagina’s bijgekomen; zo is er een enorme Sms teksten pagina waar je leuke Sms teksten kunt zoeken en insturen. Een pagina met visuele illusies waar je ogen van gaan tollen, een grote hoeveelheid grappige plaatjes en verder een emoticons en avatars pagina vol met leuke dingen die kunt gebruiken in bijvoorbeeld Msn messenger of Windows Live Messenger. Veel mensen zijn tegenwoordig ook benieuwd met wat voor dier zij overeenkomen en of er een love match tussen twee mensen is wat te testen is met de lovemeter.
We blijven luek.nl constant bijwerken soms is dit niet aan de buitenkant te zien, maar we voegen regelmatig allerlei materiaal toe, wat jij natuurlijk ook mag insturen en dit kan op een aantal pagina’s onder aan de pagina.
Veel plezier op onze website!
Luek.nl 2004 – 2012
|
|