Er zijn op dit moment 34 bezoekers.

luek.nl Gefeliciteerd!
Smi & Ley English Visit our English website




Aangepast zoeken




Glitter Plaatjes
Bekijk de leukste Glitter Plaatjes!



visit our English website

Leuke teksten: Verschillende besturingssystemen uitgelegd met behulp van biermerken

w w w . l u e k . n l


Bookmark deze website! Voeg toe aan favorieten >

Stuur deze pagina naar een vriend(in)




Besturingssystemen als biermerken

DOS Bier
Dit blikje kan alleen opengemaakt worden met een blikopener en dat moet dan nog gebeuren volgens wel bepaalde instructies, indien u deze niet volgt, hebt u veel kans dat de inhoud om zeep is.

De oorspronkelijke blikjes hadden slechts een inhoud van 8 cl, maar werden na enige tijd vervangen door blikjes van 16 cl. Wie echter nader toekijkt, ziet dat zo’n blik onderverdeeld is in compartimenten van 2 cl, die bovendien alleen afzonderlijk toegankelijk zijn.

Inmiddels heeft men de productie van dit bier stopgezet, maar nog vele mensen blijven er –ondanks de wat zurige smaak van drinken.



Mac Bier
Aanvankelijk werd dit bier alleen op de markt gebracht in blikjes van 16 cl, maar inmiddels wordt ook een 32 cl versie aangeboden.

Hoewel velen pochen over de kracht van dit bier, weet niemand wat er precies inzit. Op de verpakking, die steeds identiek is gebleven, staat nergens een verwijzing naar de ingrediënten. Wanneer men aan de producent vraagt wat er eigenlijk in zit, krijgt men als enige antwoord "dat hoeft u niet te weten".

Vooruitstrevend is wel het feit dat het blikje vanzelf opengaat als men het uit de koelkast neemt. Een symbool op de verpakking herinnert u eraan dat u het na consumptie naar het recyclagepark moet brengen.



Windows 3.1-bier
Tot voor kort het populairste biermerk ter wereld, en dat was ook de bedoeling van de fabrikant. Hij lanceerde dit blikje, dat sterk lijkt op dat van het Mac-bier, onder de slogan: "een blikje in elke huiskamer".

Bij de aanschaf ervan wordt u verplicht ook een DOS-biertje te kopen en op de verpakking staat in grote letters dat u zonder problemen een Windows-pintje kunt combineren met meerdere DOS-biertjes. Wat er evenwel niet bijstaat is dat in dat geval uw bewegingsvrijheid en reactiesnelheid zienderogen afnemen.

Door het feit dat vele mensen klaagden over het plotse ontploffen van de blikjes, zijn ze inmiddels uit de handel gehaald.

OS/2-bier
De brouwer van dit bier, International Beer Manufacturing, beweert dat er al negen miljoen stuks van verkocht zijn, al hebt u waarschijnlijk nog nooit iemand gezien die dit drinkt.

Het bier wordt alleen in verpakkingen van 32 cl op de markt gebracht en de maker gaat er prat op dat deze nooit ontploffen, zelfs niet na hevig schudden.

Windows 95-bier
De marketingmensen achter dit brouwsel hebben zich wat de verpakking betreft duidelijk laten inspireren door het Mac-bier, al doet de smaak toch eerder denken aan het oude Windows-bier. Vreemd is wel dat heel wat gelegenheidsdrinkers en Windows 3.1-alcoholiekers zich hebben laten verleiden tot het consumeren van dit goedje. Want hier is toch wel sprake van bedrieglijke verkoopspraktijken. Zo hebben de blikjes wel een inhoud van 32 cl, maar in werkelijkheid zit er nooit meer in dan 16 cl. Daarnaast beweert de fabrikant dat het om een volledig nieuwe samenstelling gaat, terwijl er toch diverse ingrediënten van het oude DOS-bier in terug te vinden zijn. Ook de slogan "where do you want to go today" lijkt ons slecht gekozen: na het nuttigen van dit bier, geraakt u namelijk nergens meer.



UNIX-bier
Dit merk komt naar buiten met een hele reeks varianten, in verpakkingen van 8 tot 64 cl. Drinkers van dit bier zijn vaak zeer trouw aan een bepaalde variant, al smaken ze nagenoeg hetzelfde. Overschakelen op een ander merk, zullen ze zeker nooit doen.

Meestal is het nuttigen van de inhoud van dit blikje zeer aangenaam, maar als het "lepke" afbreekt, moet u vaak heksentoeren uithalen om het blik alsnog open te krijgen. In vele gevallen zal u dan moeten terugvallen op de ellenlange instructies van een vriend die al jaren dit soort pintjes achter over slaat.

Windows NT-bier
De fabrikant van dit bier beweert dat zijn product minstens even goed smaakt als het UNIX-bier, maar dat wordt hardnekkig ontkend door de gebruikers van dit laatste merk. Het smaakt nogal sterk naar Windows 95 bier, al lijkt het ons toch wat straffer te zijn.

U kan dit bier slechts met tien personen tegelijkertijd drinken, tenzij u NT Server bier hebt aangeschaft. Dit is identiek aan het gewone NT bier, maar kost wel stukken meer.







Liefde msn namen
Doe mee met Leuk! of Niet?

Reageer op deze pagina:
Wij willen graag weten wat jij van de inhoud van deze pagina vindt, zodat wij de inhoud kunnen plaatsen die jullie het best en leukst vinden.

Zitten er bijvoorbeeld fouten in een pagina, is er iets niet goed, moet er iets toegevoegd worden, of is iets juist heel erg leuk? Stuur het in! alle reacties zijn welkom!

Je naam: (niet verplicht):
Je reactie:

Vul dit getal: 1783 hier in > > (antispam)



populaire pagina's:

Love Meter
Love Meter




Proong Free Online Game
Play Proong Free Online Game




Create your own Virtual Pet
Create your own virtual pet at Totopets




Wat voor dier ben jij?
Wat voor dier ben jij?




Wie was jij in een vorig leven?
Wie was jij in een vorig leven?



Spelletjes
Spelletjes

leuke teksten

sms teksten

leuke teksten raadsels

leuke moppen


Grappige plaatjes
Grappige plaatjes


Makkelijk!
Nieuwe Weird Maker:

KlIk oP De kNoP Om dE NiEuWe wEiRdMaKeR Te oPeNeN!



 



Overzicht van de pagina's van luek.nl:


Luek.nl een hele leuke website al sinds 2004. Wat begon als een geintje is nu toch echt een grote website aan het worden. Er staan inmiddels duizenden moppen in de database en er worden er dagelijks vele ingestuurd die uiteraard na controle geplaatst worden. Er zijn in de jaren heel wat subpagina’s bijgekomen; zo is er een enorme Sms teksten pagina waar je leuke Sms teksten kunt zoeken en insturen. Een pagina met visuele illusies waar je ogen van gaan tollen, een grote hoeveelheid grappige plaatjes en verder een emoticons en avatars pagina vol met leuke dingen die kunt gebruiken in bijvoorbeeld Msn messenger of Windows Live Messenger. Veel mensen zijn tegenwoordig ook benieuwd met wat voor dier zij overeenkomen en of er een love match tussen twee mensen is wat te testen is met de lovemeter.
We blijven luek.nl constant bijwerken soms is dit niet aan de buitenkant te zien, maar we voegen regelmatig allerlei materiaal toe, wat jij natuurlijk ook mag insturen en dit kan op een aantal pagina’s onder aan de pagina.
Veel plezier op onze website!

Luek.nl 2004 – 2012


English version:
Funny jokes Emoticons & Avatars Funny pictures Funny texts
Games Ringtones & wallpapers Optical illusions Links page
Best Female Singer? Virtual Pets